FANDOM


Template:Infobox televizní pořad Barney a přátelé (v anglickém originále Barney & Friends) je muzikálový televizní seriál pro děti. Hlavní roli v něm mají plyšoví dinosauři Barney, malá Bop a BJ. V seriálu se ocitlo také mnoho, dříve neznámých, hvězd jako Selena Gomezová a Demi Lovato. V současné době ho vysílá kanál JimJam. Seriál si získal oblibu hlavně u dětí mladších čtyř let. Seriál byl se všemi písničkami kompletně přeložen do češtiny. Hlavní písničkou je I Love You neboli Mám tě rád.

Postavy Edit

Barney Edit

Barney je nejrozumnější ze všech dinosaurů. Je fialový se zeleným břichem. Zpívá hlavní hlas ve všech sonzích.

BJ Edit

BJ je malý žlutý dinosaurus, nejlepší kamarád Barneyho. Je zářivě žlutá s červeným břichem a pihami. Také je bratrem malé Bop kterou se pořád snaží poučovat, ale sám dělá neplechu

Malá Bop Edit

Malá Bop je nejmenší z trojice dinosaurů. Je sestrou BJ a má rádu svojí žlutou dečku. Je zelenorůžová a absolutně závislá na žlutých věcech.

Odkazy Edit

Template:Portály

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.